Zapraszamy na szkolenie

Do udziału w szkoleniu z zakresu techniki jazdy na słupeckim pumptracku zapraszają jego organizatorzy. Impreza odbędzie się w sobotę 28 kwietnia.

Organizatorami imprezy są Wojtek Lisiak, inicjator budowy słupeckiego toru oraz stowarzyszenie SGR Racing Team, których wniosek uzyskał dofinansowanie na realizację ze słupeckiego Urzędu Miasta.

Hojnie wsparły go również lokalne firmy, Spółdzielnia Mleczarska Udziałowców w Strzałkowie oraz Terminal Strzałkowo, dzięki którym wydarzenie dojdzie do skutku.

Projekt Pompuj jak szef! to szkolenie z techniki jazdy na pumptracku skierowane zarówno do dzieci, młodzieży, jak i dorosłych.

Zajęcia poprowadzi Bartosz Giemza, Mistrz Polski w BMX Racingu i Pumptracku, a także autor projektu Akademia Bezpiecznego Rowerzysty.

Uczestnicy zostaną podzieleni według wieku na 10-osobowe grupy. Około godzinne szkolenie dla jednej z nich będzie obejmowało jazdę na placu obok toru oraz naukę poruszania się na pumptracku.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zapisy chętnych potrwają do 20 kwietnia lub do wyczerpania liczby miejsc, która jest ograniczona pod numerem telefonu: 665-493-704.

Dokładny harmonogram szkolenia zostanie podany po zakończeniu zapisów. Impreza odbędzie się 28 kwietnia od godziny 11:00. Zapraszamy!

Uwaga! W dniu szkolenia pumptrack będzie dostępny tylko i wyłącznie dla jego uczestników.

Więcej informacji na ten temat znajdziecie na fejsbuku Pumptrack Słupca.